#Залишайся вдома

PLAYITPLAY- це концерти онлайн в режимі реального часу та чат з артистом!

Як добавити подію артисту

PlayitPlay - це платформа, яка дозволяє артисту монетизувати свій онлайн виступ або квартирник, продаючи квитки на подію.

Як добавити платну подію артисту?

Все просто.

1. Напишіть нам через кнопку "Добавити трансляцію" в правому верхньому кутку сайту.

2. Підготуйте афішу, вкажіть дату та час виступу. Підписуємо договір.

3. Встановіть ціну квитка та їх кількість.

4. Афіша буде відображатись на платформі playitplay.com та на сайті нашого партнера karabas.com. Ми рекламуємо подію та займаємось продажем квитків.

5. При натисканні "Купити квиток", користувач буде перенаправлятись на сайт karabas.com на карточку афіші, де він зможе оплатити електронний квиток.

6. Користувачу прийде квиток з кодом доступу на подію на електронну адресу.

7. Артист організовує виступ (неважливо де, вдома чи в студії), передає нам лінк YouTube з прямою трансляцією (вид трансляції "Не для всіх").

8. В день виступу користувач вводить код квитка у відповідне поле на картці концерту на платформі playitplay.com, після чого йому відобразиться вікно плеєра трансляції з чатом:

9. Після трансляції, виконавець отримує звіт про продані квитки та виставляє нам рахунок для перерахунку коштів за квитки за мінусом комісійної винагороди платформи playitplay.com - 15%.  Оплата артисту, а саме 85% суми від проданих квитків відбувається протягом 1-2 робочих днів, якщо інше не передбачене договором.

10. Очікуємо нових подій.

Будь В Курсі Кращих Концертів.

Не пропусти! Став Like та Підписуйся. Це буде круто!

Підписатися

Copyright © 2020